امداد خودرو مشهد

“شرکت امداد خودرو ایران تکنیک، یکی از پیشروان در عرصه خدمات خودرو در ایران است. این شرکت از سال ۱۳۸۰ با تلاش و پشتکار تیم متخصص خود، به ارائه خدمات در حوزه خودرو در ایران می‌پردازد.

ماموریت شرکت امداد خودرو ایران تکنیک، ارائه خدمات و رضایت مشتریان است. این شرکت همواره تلاش می‌کند تا با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز ، تجربه بی‌نظیری را برای مشتریان خود ایجاد کند. برای دستیابی به این هدف، شرکت ایران تکنیک، به نوآوری و بهبود مستمر خدمات خود ادامه می‌دهد.

تیم شرکت امداد خودرو ایران تکنیک، شامل کارشناسان مجرب و متخصص است که با تجربیات قبلی خود، به ارائه خدمات با کیفیت و ارزان قیمت مشتریان خود می‌پردازند. این تیم، همواره در تلاش است تا با نحوه کار با مشتریان و ارائه خدمات با کیفیت، اعتماد و رضایت مشتریان خود را جلب کند.

شما می‌توانید با تماس با شماره تلفن ۰۲۱-۸۸۴۳۸۸۲۳، از طریق آدرس ایمیل info@emdadkhodroirantechnic.com با تیم امداد خودرو ایران تکنیک در تماس باشید.”

خدمات ایران تکنیک

تعمیرات انواع خودرو های ایرانی و خارجی ، حمل خودرو، مکانیک سیار، سیمکشی سیار، امداد باطری، پنچرگیری در محل، حمل خودرو با چرخگیر بدون آسیب زدن به سپر و رادیاتور از جمله خدماتی است که این مموعه به همشهریان عزیز ارائه می کند.

حمل خودرو امداد ایران تکنیک

خودروهای یدک کش ما آماده هستند تا در سریع ترین زمان ممکن به محل رسیده و بدون آسیب رساندن به ماشین شما آن را به محل مورد نظر حمل نمایند.

ایران تکنیک

با اطمینان برانید

تعمیرات سیار

انجام کلیه خدمات جاده ای و سیار در استان خراسان رضوی و مشهد

کافیست باپشتیبانان تماس بگیرید

در کمترین زمان آماده ارائه خدمات هستیم

ایران خودرو امداد خودرو مشهد ایران تکنیک
0/5 (0 نظر)