مکانیک سیار مشهد | تعمیر خودرو سیار

بسیاری از ما ممکن است در زمان هایی به مکانیک سیار در مشهد نیاز داشته باشیم خرابی بخش های مختلف خودرو مانند گیربکس، موتور، سیستم خنک کننده و ... می توانند خودرو شما را زمین گیر کنند اما ارسال مکانیک سیار مشهد، می تواند این مشکل شما را حل کند. تیم امداد خودرو مشهد می تواند با تعمیر خودرو سیار در مشهد، به شما در هر زمانی از شبانه روز و هفت روز هفته کمک کند.

خدمات مکانیک سیار ایران تکنیک در مشهد

  • دیاگ خودرو: در صورتی که خودروی شما دچار مشکلی شده باشد، اولین راه تشخیص ایراد استفاده از دستگاه دیاگ است. تیم ایران تکنیک با استفاده از تیمی مجرب و به روز ترین تجهیزات، به پیدا کردن مشکلات خودرو شما کمک می کند. 
  • عیب یابی: عیب یابی یکی دیگر از خدماتی است که که جزو سرویس های تعمیر خودرو سیار در مشهد ایران تکنیک است.  
  • تعمیر در محل: متخصصان تیم ما بدون نیاز به حمل خودرو در صورتی که نیاز نداشته باشد و با استفاده از تجهیزاتی که به همراه دارند، می‌توانند تعمیرات خودرو شما را در محل انجام دهند تا در وقت شما صرفه جویی شود. 
  • کلیه تعمیرات مکانیکی و آچارکشی: تیم مکانیک های ما می توانند کلیه تعمیرات مکانیکی و آچارکشی را انجام دهند و مشکلات کوچک و بزرگ خودروهای خارجی و ایرانی شما را در شهر مشهد حل کنند.

نکات مهم در مواقعی که خودرو دچار نقص فنی می شود

اهمیت داشتن اطلاعات در مورد چگونگی رفتار در صورت نقص فنی یا حادثه، به‌ویژه در جاده، برای ایمنی شما و دیگر رانندگان ضروری می باشد. در ادامه نکات مهم در مواقعی که خودرو شما دچار نقص فنی می شود را بیان می کنیم که رعایت آن ها ضروری می باشد.
در صورتی که خودرو شما در محدوده خطر قرار دارد، به سرعت به مکانی امن بروید.
فوراً چراغ‌های هشدار را روشن کنید تا رانندگان دیگر از نقص خودروی شما مطلع شوند.
اگر به تعمیرگاه برای رفع نقص دسترسی ندارید، با خدمات امداد خودرو تماس بگیرید. آنها راهنمایی های لازم را به شما ارائه می دهند و در صورت لزوم به محل شما می‌آیند.
در نهایت بهتر است بدانید که که ایمنی شما و سایر رانندگان در برابر خطرات احتمالی در اولویت قرار دارد. بهترین راهنما در مواقع اضطراری، رعایت اصول ایمنی و احتیاط می باشد.

ویژگی های مکانیک خوب 

  • خوش قول بودن: متاسفانه طبق تجربه اکثریت مردم مکانیک ها خوش قول نیستند اما خوشبختانه در تیم امداد خودرو ایران تکنیک، این مشکل به هیچ وجه وجود ندارد! تیم ما متشکل از بهترین‌های حرفه مکانیک سیار مشهد هستند و وقت‌شناسی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌‎های آن‌ها است.  
  •  قدرت ارتباط: یک مکانیک سیار در شهر مشهد باید ماهر و متخصص با صبر و حوصله و دقت ماشین شما را بررسی کرده و به سوال های شما پاسخ دهد. او باید با دقت به شما توضیح دهد که چه ایراداتی وجود دارد و جه کارهایی باید بکنید تا مجددا این مشکل برای ماشین شما رخ ندهد.
  •  اطلاعات بروز: مکانیک باید با توجه به اینکه هرروز انواع ماشین ها با انواع آپشن وارد بازار می شوند اطلاعات دقیق و بروزی از قطعات و لوازم یدکی ماشین شما داشته باشد و بتواند خودروهای جدید و قدیمی ایرانی و خارجی موجود در مشهد را به سادگی بشناسد و تعمیر کند. 
  •  تشخیص ایراد ماشین: حتما دیده‌اید که بعضی مکانیک ها قدرت تشخیص خرابی خودرو را ندارند و با شانس و احتمال خطای بالا پیش میروند اما مکانیک ماهر می تواند با روشن کردن خودرو، ایرادهای موتور و دیگر بخش ها را متوجه شود.
  • رعایت جیب مشتری: مکانیک باید حواسش به جیب مشتری باشد و از تحمیل کردن هزینه های اضافی اجتناب کند. بخش‌هایی که نیازی به تعویض ندارند توسط متخصصان تیم ایران تکنیک تعمیر می‌شوند و از هزینه های اضافی جلوگیری می شود.
  •  تمیزکاری: یک مکانیک سیار مشهد باید کار خودش را تمیز انجام دهد و با دقت و صبر حوصله، از کثیف شدن خودرو، محیط و قطعات جلوگیری کند.  

 

 

خرید قطعات بصورت سیار

تمامی لوازم یدکی مورد نیاز توسط مجموعه انجام خواهد شد. با این حساب شما دیگر نیازی به خرید قطعات ندارید و مکانیک سیار در مشهد مجموعه ما در مشهد می‌تواند این کار را برای شما انجام دهد. 

تضمین تخصص مکانیک سیار

شرکت امداد خودرو ایران تکنیک با ضمانت رضایت صد در صدی شما مکانیک های متخصص خود را خواهد فرستاد. در سال های گذشته و در میان دیگر شرکت های فعال در حوزه ارسال مکانیک سیار در مشهد، مجموعه ما بالاترین درصد رضایت کاربران را داشته است. امداد خودرو مشهد ایران تکنیک، بالاترین کیفیت ممکن را ضمانت می‌کند و تعمیر خودرو سیار در مشهد را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام می‌دهد. 

نکته مهم دیگر این است که ما با بهترین کیفیت و برند های داخلی و خارجی همکاری داریم و می توانیم قطعات مورد نیازتان را با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت ممکن به دستتان برسانیم.

پیدا کردن یک مکانیک خوب در مشهد، کار سختی است اما ما در تیم ایران تکینک، با چندین سال سابقه و رضایت هزاران مشتری، با تعمیر خودرو سیار در مشهد همراه خودرویتان خواهیم بود.

 

سوالات متداول
آیا خرید قطعه برای خودرو توسط مکانیک سیار انجام می شود؟
بله، بدلیل همکاری تیم ما با بهترین برند های داخلی و خارجی، امکان خرید قطعات مورد نیازتان با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت مهیا می باشد.
مقالات آموزشی
دیدگاهی ثبت نشده است.
دیدگاه خود را ثبت نمائید

* نظرهایی که حاوی توهین است، منتشر نمی شود.

* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

همزمان با تائید انتشار نظر، به من اطلاع داده شود.